Putovní pohár, plavání

12.6. jsme se zúčastnili akce Putovní pohár základních škol v Lounech. Akce se zúčastnilo 12 dětí z prvního stupně. Třeťáci závodili na trati 25 m VZ, čtvrťáci a páťáci závodili na trati 50 m VZ. Děti si vedly velice dobře a vyplavaly si krásná umístění. 3. místo získali Maxmilián Šich, Veronika Peterová, 2. místo získali Adam Vodička a Miroslav Málek. Všechny děti se po skončení individuálních disciplín zapojili do závodu štafety 12×25 m VZ. Děti bojovaly jako jeden tým a vybojovali se tak krásné třetí místo s pohárem. Každý závodník si vyplaval za odměnu menší drobnost. První tři umístění si vybojovali diplom a medaili.