První místo! Výtvarná soutěž konaná k výročí „Dny světového dědictví UNESCO v Krupce 2024“

Dne 13.9.2024 se konalo slavnostní předávání cen vítězům výtvarné soutěže. Projekty, nad kterými naši žáci trávili čas již v minulém školním roce, přinesly své sladké plody. I přes nepřízeň počasí jsme se dostavili do výstavní síně ZUŠ Stanislava Šebka v Krupce a sledovali vyhlašování jednotlivých kategorií. Celá výstavní síň  byla zaplněna nádhernými díly, které vytvářely děti z krupských škol. I naše škola měla na místě svého zástupce a nakonec i vítěze ve své kategorii. Byl jím Miroslav Málek ze 4.B., který namaloval a věrně zpracoval památku UNESCO – Krušnohoří. Cenu i obrovskou gratulaci přijal z rukou starosty Jana Kuzmy a místostarosty PaedDr. Rostislava Kadlece.

Děkujeme Mírovi za jeho zodpovědný přístup, pečlivou práci, fantazii a úžasnou reprezentaci své školy. Věříme, že se bude z odměny těšit tak srdečně, jako my z jeho povedeného, vítězného díla.

Bc. Zuzana Czesztyiczká, vychovatelka

Více fotografií si můžete prohlédnout zde https://eu.zonerama.com/ZSKrupka/Album/12026544#check-duplicates