Halloween

Poslední říjnový den byl i v družině ve znamení strašidel, duchů a jiných nadpřirozených bytostí… Úžasně jsme si všichni zasoutěžili, ale také jsme pracovali na rozvoji našich dovedností.

Určitě chcete vědět, co všechno si děti vyzkoušely a co zažily…

• Cestu duchů – pomocí svého mocného dechu/fuku bylo potřeba dostat svého ducha při překonávání překážek do cíle
  • Krásné strašidlo – úkolem bylo dle živého vzoru nakreslit pořádné strašidlo (kresba na průhlednou tabulku)
  • Nudlové zašívání – úkolem bylo natrénovat, jak dobře sešít otevřené rány zombíkům (k tomu postačil papír, dírky v něm a uvařené špagety)
  • Let duchů – mocná a strašlivá kočka chytala létající duchy, kterým děti pomáhaly v letu
  • Halloweenskou svačinu – když už přišel hlad, tak si děti daly dobroty, které si i připravily v ranní družině (upekly perník potřený džemem ze švestek, který si v předchozích dnech také vyrobily). Přišel čas i na různé tyčinky a křupky, ale také na grilování buřtíků/párků – prostě samé mňamky!!!
  • Halloweenskou tancovačku – to byla jistě ta nejdivočejší část odpoledne!

Bylo to opravdu moc krásné odpoledne a pevně věříme, že i děti odcházely nadšené a nabité energií, ale i zážitky.

Už nyní se těšíme na další naše plánované akce s dětmi.

…na fotky z akce se podívejte ve fotogalerii.

Vychovatelky ŠD, Teplická